Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Moduł Deweloper

ul. Inżynierska 25/1, Gdynia 81-512
570 101 124
58 623 07 82
agnieszka@modularchitekci.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: od 9.00 do 18.00
Soboty: od 9.00 do 14.00
Przed wizytą w biurze prosimy o kontakt

Formularz kontaktowy:

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.

Lokale na sprzedaż dostępne w naszej ofercie odpowiadają zarówno potrzebom singli, jak i naprawdę dużych, wielopokoleniowych rodzin. Przykładem mogą być choćby mieszkania na Inżynierskiej – zlokalizowane w wybudowanym przez nas pięknym, kameralnym budynkułączącym w sobie nowoczesną bryłę z klasyczną stylistyką. Budynek mieści się w Orłowie, najbardziej prestiżowej z gdyńskich dzielnic, jest otoczony przez budownictwo jednorodzinne, zawiera nieduże dwu i trzypokojowe mieszkania.

O wyjątkowości i niepowtarzalności można też mówić w kontekście budynków na Kieleckiej – zdumiewająceych nie tylko z powodu funkcjonalności, ale i oryginalności zabudowy. Także tu nowoczesność miesza się z klasyką, a mieszkańcy cieszą się nowoczesnymi rozwiązaniami i jakże cennym dziś poczuciem spokoju i intymności.

Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z naszą inwestycją na ulicy Benisławskiego. Informacje o przygotowywanych inwestycjach wkrótce.

Wkrótce nowa inwestycjaZnajdź mieszkanie

Kontakt telefoniczny:

570 101 124 lub 58 623 07 82

Formularz kontaktowy:

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.