Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Promienna Gdynia OSTATNIE MIESZKANIE

Na styku miasta i natury…

Kameralny budynek przy ul. Promiennej 4 jest zaprojektowany w duchu architektury Gdyńskiego Modernizmu. Kolorystyka piaskowca i elementów drewnianych koreluje z miejscem i układem mieszkań o ekspozycji południowej.

Ten nowoczesny, niewielki, 3- piętrowy dom łączy w sobie doskonałe rozwiązania przestrzenno- funkcjonalne mieszkań o wysokim komforcie użytkowania. Winda, hala garażowa , ogród, cisza, las to zdecydowanie atuty tej inwestycji .

Jednocześnie lokalizacja zapewni mieszkańcom spokój i wygodę. Położenie budynku w dogodnej i bliskiej odległości od głównych arterii komunikacyjnych oraz przystanków komunikacji miejskiej umożliwi szybki dojazd do centrum Gdyni, a także Sopotu, Gdańska czy lotniska.

Dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy to następny bardzo ważny walor miejsca. Bliskość placówek edukacyjnych, opieki zdrowotnej, usług oraz handlu zapewni mieszkańcom wygodę w codziennym życiu. Dodatkowo bezpośrednie sąsiedztwo ogólnodostępnych terenów rekreacyjnych wpisze się w rodzinny grafik wędrówek i spacerów. A bliskość lasu wraz z szlakami turystycznymi oferuje niezliczone możliwości aktywności sportowej zarówno w lecie jak i zimą.

Tabela dostępności lokali
Nr lokalu piętro pokoje metraż ekspozycja okien cechy udogodnienia rzut lokalu
3 parter 3 lub 2 48,03m2 pd-wsch ogród z tarasem 45,50m2 Osobna kuchnia Taras Ogródek Winda
Wkrótce nowa inwestycjaZnajdź mieszkanie

Kontakt telefoniczny:

570 101 124 lub 58 623 07 82

Formularz kontaktowy:

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.