Biuro sprzedaży: +48 570 505 922

Zespół budynków jednorodzinnych z apartamentami o wysokim standardzie wykończenia wybudowane w Śródmieściu Gdyni - idealne połączenie mieszkania w centrum dużego miasta oraz życia blisko natury.

Kielecka w Gdyni to inwestycja, w której jesteśmy szczególnie dumni, przygotowując ją udało się nam bowiem połączyć w całość marzenie o pięknie zabudowy i wysokim standardzie wykończenia. Budowaliśmy lokale, w których sami chcielibyśmy zamieszkać, a zadowolenie ich obecnych mieszkańców jest dla nas najlepszym dowodem na to, że udało się nam osiągnąć ten cel.
Mieszkania przy ul. Kieleckiej w Gdyni to oryginalny zespół budynków jednorodzinnych na który składają się apartamenty o szczególnie wysokim standardzie wykończenia. Nie tylko ich piękno i funkcjonalność zasługują przy tym na uznanie. Atutem mieszkań jest też ich lokalizacja i sąsiedztwo lasu. Ulica Kielecka znajduje się w centrum Gdyni, jej nowi mieszkańcy nie muszą więc martwic się o ewentualne problemy z dojazdem do pracy, szkoły, centrum handlowego lub teatru. Jednocześnie, choć mamy do czynienia z centrum miasta ze wszystkimi jego zaletami, Kielecka pozwala na cieszenie się życiem blisko natury. Tak unikatowe połączenie wydaje się niemożliwe, tym bardziej cieszymy się więc, że właśnie nam udało się go dokonać.

Prezent aranżacyjnyZnajdź mieszkanie

Kontakt telefoniczny:

+48 570 505 922

Formularz kontaktowy:

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.