Biuro sprzedaży: +48 570 505 922
B zewn 1
Bosmańska – oferta wkrótce

OFERTA W PRZYGOTOWANIU 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NAPISZ DO NAS

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Wygoda mieszkania z harmonią życia.

Bosmańska to inwestycja mająca na celu stworzyć wyjątkową, komfortową przestrzeń życia w północnej dzielnicy Gdyni. Budynek mieszkaniowy z usługami w parterze wpisuje się we współczesne standardy mieszkania, trendy architektoniczne i rosnące wymagania klientów. Dostęp do lokali na wyciągnięcie ręki.

Naszym klientom oddamy do dyspozycji budynek wielorodzinny, dwuklatkowy z cichobieżnymi windami, o trzech kondygnacjach mieszkalnych, kondygnacji usługowej i hali garażowej. W całym budynku będą tylko 24 mieszkania, po 12 mieszkań w każdej klatce schodowej, po 4 mieszkania na kondygnację. Cały obiekt dostępny dla osób z niepełnosprawnością. W hali garażowej będzie 28 stanowisk postojowych i dwie sekcje komórek lokatorskich.

Chcąc zapewnić jak najwyższy komfort życia mieszkańców, zadbaliśmy o funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej

Dostępne powierzchnie mieszkań: 

 od 43 mkw  –  do 58 mkw  układy 2,3,4 pokojowe

Proponowane udogodnienia do wyboru w opcji mieszkania:

Balkony, tarasy, aneksy kuchenne, zamknięte kuchnie, komórki lokatorskie, stanowiska  postojowe w hali garażowej, zewnętrzne  stanowiska postojowe, dostępność dla osób z niepełnosprawnością

ATUTY:

dwie klatki schodowe

windy cichobieżne

hala garażowa

komórki lokatorskie

wysoka jakość użytych materiałów

przestronne pokoje

możliwość aranżacji i podziału mieszkań wg własnych potrzeb

mieszkania z balkonem lub zielonym tarasem

rowerownia w parterze dla mieszkańców

2500 m od plaży i bulwaru oksywskiego

bliskość przystanku autobusowego

łatwy dostęp do ścieżki rowerowej

dobra komunikacja z centrum miasta

bezpośredni dostęp do lokali usługowych

 

KLAUZULE INFORMACYJNE

BUDYNKI I PZT

Przedstawione na stronie internetowej www.Modul3000.pl oraz w ogłoszeniach wizualizacje, animacje oraz modele budynku oraz zagospodarowania terenu są jedynie artystyczną koncepcją, nie stanowią oferty i nie powinny być podstawą rozsądnego oczekiwania przez klienta otrzymana przedstawionego w nich produktu, zakres wykonana i wykończenia budynku oraz zagospodarowania terenu określają załączniki do umowy  zawieranej z klientem. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynku.

LOKALE W STANIE DEWELOPERSKIM

Przedstawione na stronie internetowej www.Modul3000.pl oraz w ogłoszeniach wizualizacje, animacje oraz modele lokali w inwestycji są jedynie artystyczną koncepcją ich możliwego wykończenia przez klienta, a więc  mają one charakter wyłącznie przykładowy, nie stanowiąc oferty dewelopera i nie powinny być podstawą rozsądnego oczekiwania przez klienta otrzymana przedstawionego w nich produktu, zakres  i stan wykończenia lokalu określać będą załączniki do konkretnej umowy zawieranej z danym klientem.

LOKALE W STANIE POD KLUCZ

Przedstawione na stronie internetowej www.Modul3000.pl oraz w ogłoszeniach wizualizacje, animacje oraz modele lokali w inwestycji są jedynie artystyczną koncepcją ich możliwego wykończenia przez dewelopera w zależności od wybranej przez klienta konkretnej opcji,  a więc  mają one charakter wyłącznie przykładowy  nie stanowiąc oferty dewelopera i nie powinny być podstawą rozsądnego oczekiwania przez klienta otrzymana przedstawionego w nich produktu, zakres  i stan wykończenia konkretnego  lokalu  określać będą załączniki do konkretnej umowy zawieranej z danym klientem. W zakres wykończenia lokalu nigdy nie wchodzą urządzenia RTV-AGD,  galanteria stołowa, dekoracje ścian i okien, dywany i wykładziny podłogowe meble wolnostojące.

MAPA
Prezent aranżacyjnyZnajdź mieszkanie

Kontakt telefoniczny:

+48 570 505 922

Formularz kontaktowy:

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.