Biuro sprzedaży: +48 570 505 922
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Ogrody Marsa

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz projektowanie najlepszych rozwiązań funkcjonalnych i przestrzennych oraz z uwagi na zachowanie najwyższych standardów wykonawstwa prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Dołożymy wszelkich starań aby Państwa uwagi zostały zastosowane w najbliższym czasie.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ – TUTAJ!

NAGRODA DLA CIEBIE: Udzielamy rabatu na prace aranżacyjne do kwoty 10’000 zł po zawarciu umowy rezerwacyjnej do 14 dni od wypełnienia ankiety. Szczegółowe warunki zawiera umowa rezerwacyjna. Oferta obowiązuje dla umów zawartych po 8 czerwca 2020r.

 

„Dom jest tam, gdzie chcą, żebyś został dłużej” /S.King/

W spokojnej dzielnicy, dobrze skomunikowanej z główną arterią komunikacyjną Trójmiasta i centrum Gdyni powstaje Państwa miejsce na ziemi, gdzie będziecie chcieli zostać na zawsze. Azyl przed zgiełkiem dnia codziennego, odpoczynek od ciągłej pogoni za lepszym jutrem.

Budujemy dla Państwa zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Oryginalna bryła budynku czerpie wzorce z modernistycznej idei projektowania, elementy w kolorze piaskowca nawiązują do nadmorskiego klimatu miasta.

Każdy szereg będzie się składał z dwóch lokali mieszkalnych. Apartament na parterze pozwoli Państwu korzystać z nasłonecznionego południową wystawą ogrodu.Mieszkanie dwupoziomowe na piętrze daje możliwość podziału na dwie strefy: prywatną i strefę dnia codziennego z tarasem od strony południowej. Duża ilość przeszkleń nada całości nowoczesny i „lekki” charakter. Do każdego mieszkania przynależne są miejsca w garażu podziemnym.

Mieszkania zaprojektowane są w taki sposób, żeby ich forma wynikała z funkcjonalności. Wysoki standard wykończenia da poczucie komfortu, a lokalizacja prywatność. Sprzyjać to będzie wypoczynkowi z dobrą infrastrukturą w okolicy.

Zostań tu z nami na zawsze, ciesz się spokojem, w pełnym komfortu mieszkaniu.

Planowany termin zakończenia budowy IV kwartał 2021 r.

Tabela dostępności lokali
Nr lokalu piętro pokoje metraż ekspozycja okien cechy udogodnienia rzut lokalu
20/2 1 + poddasze 5, 6 lub 7 104,65m2 płn - płd mieszkanie dwupoziomowe taras 12m2 Osobna kuchnia Taras Komórka lokatorska Garaż
22/2 1 + poddasze 5 lub 6 105,57m2 płn - płd mieszkanie dwupoziomowe taras 11m2 Osobna kuchnia Taras Komórka lokatorska Garaż
26/1 parter 4 69,93m2 płn - płd ogród z tarasem 258m2 Osobna kuchnia Taras Ogródek Komórka lokatorska Garaż
Ogród południowy w cenie mieszkaniaZnajdź mieszkanie

Kontakt telefoniczny:

570 101 124 lub +48 570 505 922

Formularz kontaktowy:

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.