Biuro sprzedaży: +48 570 505 922
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Ogrody Marsa

„Dom jest tam, gdzie chcą, żebyś został dłużej” /S.King/

W spokojnej dzielnicy, dobrze skomunikowanej z główną arterią komunikacyjną Trójmiasta i centrum Gdyni powstaje Państwa miejsce na ziemi, gdzie będziecie chcieli zostać na zawsze. Azyl przed zgiełkiem dnia codziennego, odpoczynek od ciągłej pogoni za lepszym jutrem.

Budujemy dla Państwa zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Oryginalna bryła budynku czerpie wzorce z modernistycznej idei projektowania, elementy w kolorze piaskowca nawiązują do nadmorskiego klimatu miasta.

Każdy szereg będzie się składał z dwóch lokali mieszkalnych. Apartament na parterze pozwoli Państwu korzystać z nasłonecznionego południową wystawą ogrodu.Mieszkanie dwupoziomowe na piętrze daje możliwość podziału na dwie strefy: prywatną i strefę dnia codziennego z tarasem od strony południowej. Duża ilość przeszkleń nada całości nowoczesny i „lekki” charakter. Do każdego mieszkania przynależne są miejsca w garażu podziemnym.

Mieszkania zaprojektowane są w taki sposób, żeby ich forma wynikała z funkcjonalności. Wysoki standard wykończenia da poczucie komfortu, a lokalizacja prywatność. Sprzyjać to będzie wypoczynkowi z dobrą infrastrukturą w okolicy.

Zostań tu z nami na zawsze, ciesz się spokojem, w pełnym komfortu mieszkaniu.

Planowany termin zakończenia budowy IV kwartał 2021 r.

Tabela dostępności lokali
Nr lokalu piętro pokoje metraż ekspozycja okien cechy udogodnienia rzut lokalu
20/1 parter 4 69,93m2 płn - płd ogród z tarasem 197m2 Osobna kuchnia Taras Ogródek Komórka lokatorska Garaż
20/2 1 + poddasze 5, 6 lub 7 104,65m2 płn - płd mieszkanie dwupoziomowe taras 12m2 Osobna kuchnia Taras Komórka lokatorska Garaż
22/2 1 + poddasze 5 lub 6 105,57m2 płn - płd mieszkanie dwupoziomowe taras 11m2 Osobna kuchnia Taras Komórka lokatorska Garaż
24/1 parter 4 70,48m2 płn - płd ogród z tarasem 95m2 Osobna kuchnia Taras Ogródek Komórka lokatorska Garaż
Taras południowy w cenie mieszkaniaZnajdź mieszkanie

Kontakt telefoniczny:

570 101 124 lub +48 570 505 922

Formularz kontaktowy:

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.