Biuro sprzedaży: +48 570 505 922

Laureaci nagrody Czas Gdyni; w kategorii Architektura mgr inż. arch. Anna Bogusławska-Szulska, oraz firma Moduł w Gdyni otrzymała wyróżnienie za budynek mieszkalny przy ul. Inżynierskiej 25.

LOKALIZACJA i OPIS INWESTYCJI – Gdynia Inżynierska 25

Kameralny budynek wielorodzinny przy ul. Inżynierskiej położony na pograniczu Orłowa i Małego Kacka. Nowoczesna bryła i użyte materiały sprawiają, że mieszkania w nim zyskują na atrakcyjności i prestiżu.

Dzięki instalacji solarnej obiekt zasilany będzie energią słoneczną co zapewni ekonomiczną i ekologiczną eksploatacje. Zaprojektowaliśmy cztery funkcjonalne i przyjazne mieszkania o bardzo dobrym nasłonecznieniu.

Budynek zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni – w Orłowie. Sąsiednia zabudowa jednorodzinna daje poczucie bezpieczeństwa i ciszę.

Lokalizacja zapewnia mieszkańcom spokój i wygodę. Położenie budynku w bliskiej odległości od głównej arterii komunikacyjnej trójmiasta umożliwia szybki dojazd do centrum Gdyni, a także Sopotu, Gdańska czy lotniska. Niedaleko znajduje się centrum handlowe Klif, morze, słynne klify i lasy, które są celem weekendowych spacerów.

Zapraszamy do Twojego przyszłego mieszkania.Znajdź mieszkanie

Kontakt telefoniczny:

+48 570 505 922

Formularz kontaktowy:

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.