Biuro sprzedaży: +48 570 505 922

PREMIUM PRZESTRZEŃ NA PRZYSZŁOŚĆ CZYLI JAK WIDZIMY JAKOŚCI PREMIUM

PRZYSZŁOŚĆ ARCHITEKTURY I MIESZKALNICTWA

Architektura jako sztuka, którą oglądamy codziennie w miastach będzie komponowana z formy i funkcji. Większe przeszklenia będą projektowane w zgodzie z energooszczędnością i ekologią. Architektura mieszkaniowa zmierza w kierunku niedużych dobrze doświetlonych mieszkań a paradygmatem do kształtowania przestrzeni będzie ich funkcja.

KOMFORTOWE ROZWIĄZANIA PROJEKTOWE

Światło i ciepło słoneczne wykorzystujemy optymalnie dzięki dużym odpowiednio usytuowanym oknom. Zapewniamy wysoki komfort termiczny i akustyczny dzięki podwyższonym parametrom izolacji i przegród. Oferujemy możliwość wykonania ogrzewania podłogowego zapewniającego doskonały komfort cieplny i ekonomię.

MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE

Części wspólne wykańczamy materiałami zapewniającymi trwałość i ponadczasowy wygląd. Używamy kamienia naturalnego, materiałów polskich producentów. Tworzymy wyjątkowe elewacje stosując sprawdzone materiały i rozwiązania renomowanych firm.

ARCHITEKTURA I DETAL

Do każdej lokalizacji podchodzimy indywidualnie. To ona jest naszą inspiracją do tworzenia ponadczasowej architektury. Funkcje mieszkań rozwiązujemy zawsze indywidualnie, uwzględniając uwarunkowania lokalizacji.

INDYWIDUALNE I KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA

Każdy klient jest dla nas ważny z powodu skali naszej działalności. Podczas rozmów z przyszłymi mieszkańcami naszych budynków ustalamy wymagania i proponujemy rozwiązania zgodne z Twoimi potrzebami. Stajesz się częścią historii naszej marki. Jakość naszych inwestycji wyznaczają wyjątkowi Klienci.

FIRMA STWORZONA I KIEROWANA PRZEZ ARCHITEKTÓW.

Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.
Z dbałości o nasze środowisko w miarę możliwości stosujemy rozwiązania ekologiczne. W naszych inwestycja projektujemy panele fotowoltaiczne, oświetlenie led, okna w naszych inwestycjach są trzyszybowe. Duże przeszklenia umożliwiają pozostanie w bliskim kontakcie z naturą. W ogrodach stosujemy łąki kwietne przyjazne owadom.
Prezent aranżacyjnyZnajdź mieszkanie

Kontakt telefoniczny:

+48 570 505 922

Formularz kontaktowy:

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.