Biuro sprzedaży: +48 570 505 922
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

PREMIUM PRZESTRZEŃ NA PRZYSZŁOŚĆ
CZYLI
JAK WIDZIMY JAKOŚCI PREMIUM

Przyszłość architektury i mieszkalnictwa

Architektura jako sztuka, którą oglądamy codziennie w miastach będzie komponowana z formy i funkcji. Większe przeszklenia będą projektowane w zgodzie z energooszczędnością i ekologią. Architektura mieszkaniowa zmierza w kierunku niedużych dobrze doświetlonych mieszkań a paradygmatem do kształtowania przestrzeni będzie ich funkcja.

Komfortowe rozwiązania projektowe

Światło i ciepło słoneczne wykorzystujemy optymalnie dzięki dużym odpowiednio usytuowanym oknom. Zapewniamy wysoki komfort termiczny i akustyczny dzięki podwyższonym parametrom izolacji i przegród. Oferujemy możliwość wykonania ogrzewania podłogowego zapewniającego doskonały komfort cieplny i ekonomię.

Materiały wykończeniowe

Części wspólne wykańczamy materiałami zapewniającymi trwałość i ponadczasowy wygląd. Używamy kamienia naturalnego, materiałów polskich producentów. Tworzymy wyjątkowe elewacje stosując sprawdzone materiały i rozwiązania renomowanych firm.

Architektura i detal

Do każdej lokalizacji podchodzimy indywidualnie. To ona jest naszą inspiracją do tworzenia ponadczasowej architektury. Funkcje mieszkań rozwiązujemy zawsze indywidualnie, uwzględniając uwarunkowania lokalizacji.

Indywidualne i kompleksowe rozwiązania

Każdy klient jest dla nas ważny z powodu skali naszej działalności. Podczas rozmów z przyszłymi mieszkańcami naszych budynków ustalamy wymagania i proponujemy rozwiązania zgodne z Twoimi potrzebami. Stajesz się częścią historii naszej marki. Jakość naszych inwestycji wyznaczają wyjątkowi Klienci.
Prezent aranżacyjnyZnajdź mieszkanie

Kontakt telefoniczny:

570 101 124 lub +48 570 505 922

Formularz kontaktowy:

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.