Biuro sprzedaży: +48 570 505 922
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Olgierda 64

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz projektowanie najlepszych rozwiązań funkcjonalnych i przestrzennych oraz z uwagi na zachowanie najwyższych standardów wykonawstwa prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Dołożymy wszelkich starań aby Państwa uwagi zostały zastosowane w najbliższym czasie.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ – TUTAJ!

NAGRODA DLA CIEBIE: Udzielamy rabatu na prace aranżacyjne do kwoty 10’000 zł po zawarciu umowy rezerwacyjnej do 14 dni od wypełnienia ankiety. Szczegółowe warunki zawiera umowa rezerwacyjna. Oferta obowiązuje dla umów zawartych po 8 czerwca 2020r.

 

Mieszkania dla praktycznych i wymagających.
Nowa inwestycja przy ul. Olgierda 64 jest ukierunkowana na jakość życia. Z mieszkania w tej inwestycji będą Państwo czerpać przyjemność ze względu na wiele udogodnień na wyciągnięcie ręki. Lokalizacja jest praktyczna, dobrze skomunikowana z centrum miasta jak i z obwodnicą. Sieć miejskiej komunikacji dobrze rozwinięta co ułatwia dojazd do centrum bez potrzeby korzystania z samochodu. Mieszkanie przy ul. Olgierda 64 jest też wygodne – Wysoki komfort zapewnia dostępne w bezpośredniej okolicy bogate zaplecze handlowo-usługowe, dydaktyczne, sportowe oraz rekreacyjne. Poczują Państwo, że wszędzie jest blisko, ale nadal mieszkają kameralnie. Najbliższa okolica sprzyja codziennym obowiązkom i odpoczynkowi.
Mieszkania w Inwestycji Olgierda 64 będą wygodne i praktyczne. Budynek będzie posiadał windę dla jeszcze większego komfortu mieszkańców. Zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz materiały wykończeniowe stworzą unikalne, przytulne, a zarazem eleganckie miejsce do zamieszkania. Biuro architektoniczne zadbało o przemyślane i komfortowe układy mieszkań, co pozwoli na dostosowanie do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zaprojektowanych jest łącznie tylko 8 mieszkań. Różnorodność metraży pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Mieszkania będą miały wielkość od 36m2 do 68m2 w układach od 2 pokojowego do 4 pokojowych. Mieszkania na parterze z dużymi ogrodami. Mieszkania na piętrze będą posiadały balkony. Każde mieszkanie będzie miało miejsce w hali parkingowej. Miejsca parkingowe będą powiększone co pozwoli ustawić np. rower.

Tabela dostępności lokali
Mieszkanie z tarasem
Mieszkanie z ogrodem
Mieszkanie dwupoziomowe
Mieszkanie 1 pokojowe
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Gotowe do odbioru
Nowa inwestycja
Taras południowy w cenie mieszkaniaZnajdź mieszkanie

Kontakt telefoniczny:

570 101 124 lub +48 570 505 922

Formularz kontaktowy:

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.