Biuro sprzedaży: +48 570 505 922
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Solis Olgierda

 

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz projektowanie najlepszych rozwiązań funkcjonalnych i przestrzennych oraz z uwagi na zachowanie najwyższych standardów wykonawstwa prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Dołożymy wszelkich starań aby Państwa uwagi zostały zastosowane w najbliższym czasie.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ – TUTAJ!

NAGRODA DLA CIEBIE: Udzielamy rabatu na prace aranżacyjne do kwoty 10’000 zł po zawarciu umowy rezerwacyjnej do 14 dni od wypełnienia ankiety. Szczegółowe warunki zawiera umowa rezerwacyjna. Oferta obowiązuje dla umów zawartych po 8 czerwca 2020r.

 

Mieszkania dla ekologicznych i wymagających.

Nowa inwestycja SOLIS przy ul. Olgierda 64 jest ukierunkowana na jakość życia. Klienci indywidualni będą mieli możliwość założenia prosumenckiej instalacji fotowoltaicznej na własne mieszkanie. Inwestycja z własną instalacją fotowoltaiczną to nie tylko metoda na obniżenie rachunków za energię elektryczną, ale również przyjazne dla środowiska źródło energii. Konstrukcja systemu pozwala na produkowanie  nadwyżki prądu, którą można odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu. Daje to niezależność energetyczną, wpływ na ochronę środowiska, ograniczenie emisji CO2 do środowiska.

Z mieszkania w tej inwestycji właściciele będą czerpać przyjemność ze względu na wiele udogodnień dostępnych na wyciągnięcie ręki. Lokalizacja jest praktyczna, korzystnie skomunikowana z centrum miasta jak i z obwodnicą. Sieć miejskiej komunikacji dobrze rozwinięta co ułatwia dojazd do centrum bez potrzeby korzystania z samochodu. Mieszkanie przy ul. Olgierda 64 jest też wygodne – wysoki komfort zapewnia dostępne w bezpośredniej okolicy bogate zaplecze handlowo-usługowe, dydaktyczne, sportowe oraz rekreacyjne.

Poczujcie możliwość swobodnej komunikacji mieszkając kameralnie. Najbliższa okolica sprzyja codziennym obowiązkom i odpoczynkowi.

Mieszkania w inwestycji Olgierda 64 będą komfortowe i praktyczne. Budynek będzie posiadał windę dla jeszcze większej wygody mieszkańców. Zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz materiały wykończeniowe stworzą unikalne, przytulne, a zarazem eleganckie miejsce do zamieszkania. Architekci zadbali o przemyślane i komfortowe układy mieszkań, co pozwoli na dostosowanie do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zaprojektowało łącznie tylko 8 mieszkań. Różnorodność metraży pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Mieszkania będą miały wielkość od 36m2  do 68m2 w układach od 2 pokojowego do 4 pokojowych. Zaprojektowano mieszkania na parterze z dużymi ogrodami oraz mieszkania na piętrze z balkonami. W hali garażowej przewidziano wielofunkcjonalną przestrzeń na jednoślady, mającą także dodatkowe przeznaczenie. Cały budynek jest dostępny dla osób o ograniczonym poruszaniu się.

Tabela dostępności lokali
Mieszkanie z tarasem
Mieszkanie z ogrodem
Mieszkanie dwupoziomowe
Mieszkanie 1 pokojowe
Mieszkanie 2 pokojowe
Mieszkanie 3 pokojowe
Mieszkanie 4 pokojowe i więcej
Gotowe do odbioru
Nowa inwestycja
Ogród w cenie mieszkaniaZnajdź mieszkanie

Kontakt telefoniczny:

570 101 124 lub +48 570 505 922

Formularz kontaktowy:

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.